Aktuálně volné pozice

Dentální hygienistka - zkrácený úvazek

Náplň práce:

* individuální hygienické instruktáže a nácvik hygieny
* prevence zubního kazu a parodontopatií
* pískování, bělení zubů
* poradenská činnost v oblasti dentální hygieny

Požadujeme:

* VOŠ vzdělání pro dentální hygienistky
* praxe v oboru výhodou
* znalost angličtiny na komunikativní úrovni výhodou
* velmi dobré komunikační dovednosti
* klientsky orientovaný přístup
* flexibilita

Nabízíme:

* spolupráci se stabilní společností s významným postavením na trhu
* široký prostor pro seberealizaci
* odpovídající finanční ohodnocení + provize z výkonu
* příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností Praha 1 + Praha 4
* 5 týdnů dovolené, 2 sick days
* nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
* zvýhodněné mobilní a datové tarify
* možnost Multisport karty

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz