Aktuálně volné pozice

KAM junior – kariérní růst

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro oblast Sales, který/á se zaměří na naši individuální klientelu. Pozice je vhodná pro ty, kteří chtějí začít na administrativní pozici a vypracovat se na pozici samostatného Key Account Managera pro individuální klientelu. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • příprava obchodních smluv a dodatků
  • hlídání termínů změn a ukončení smluv
  • distribuce smluv a dodatků
  • archivace smluv a dodatků
  • komunikace se stávajícími klienty i zájemci o naše služby
  • podpora obchodních manažerů pro individuální klientelu

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • plynulou znalost AJ podmínkou
  • příjemné a profesionální vystupování
  • komunikativní osobnost se zájmem o obchod
  • proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou (ideálně dlouhodobá spolupráce)
  • práci v menším kolektivu v prostředí soukromé kliniky v centru Prahy
  • výborná dopravní dostupnost
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days, benefity v oblasti zdraví, zvýhodněné mobilní tarify a spousta dalšího

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz