Aktuálně volné pozice

Key Account Manager pro oblast BOZP a požární ochrany

Náplň práce:

  • Prodej komplexních služeb v oblastech BOZP, požární ochrany a e-learningu
  • Samostatné vyřizování obchodních případů
  • Plnění plánu prodeje pro dané období
  • Práce s interním systémem

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Ochotu cestovat na denní bázi v rámci celé ČR (ŘP sk. B, zkušený řidič)
  • Praxi v obchodní činnosti
  • Drive, orientaci na cíl a schopnost dotahovat věci do konce
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou (ideálně dlouhodobá spolupráce)
  • Mobilní telefon, notebook, automobil i k soukromému užívání
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 4 s výbornou dopravní dostupností (možnost parkování v budově)
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • Nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • Multisport kartu
  • Nástup dle dohody, možno ihned

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz