Aktuálně volné pozice

Key Account Manager

Náplň práce:

  • péče o svěřené portfolio klientů
  • komunikace se zájemci o naše služby
  • sledování konkurence a hledání nových možností propagace
  • vyjednávání a uzavírání klientských smluv, jejich správa, řízení
  • spolupráce s návaznými odděleními společnosti i s kolegy z obchodního oddělení

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • příjemné a profesionální vystupování
  • komunikativní osobnost se zájmem o obchod
  • proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • pečlivé zaučení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v příjemném kolektivu v moderním prostředí v soukromé klinice na Praze 1 blízko Národního divadla (výborná dopravní dostupnost)
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • nadstandardní zdravotní péče pro Vás i rodinné příslušníky
  • významné slevy na masáže, stomatologii nebo dentální hygienu
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • karta Multisport

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, naše personální oddělení, e-mail: jobs@teamprevent.cz.