Aktuálně volné pozice

Konzultant hygieny práce/Asistent pracovního lékařství

Náplň práce:

* Samostatné provádění hygienických šetření na pracovištích klientů
* Řešení nedostatků a závad v dokumentaci klienta, klientský servis
* Zpracování zápisu z šetření
* Odběry vzorků z prostředí
* Návrhy a doporučení na nápravná opatření zjištěných závad
* Kontrolní činnost smluvních partnerů
* Tvorba podkladů pro kategorizaci prací
* Orientace v právních předpisech a sledování změn v právních předpisech v oblasti hygieny
* Poradenství v oblasti ergonomie a hygieny práce, základní poradenská činnost v oblasti 1. pomoci
* Administrativní činnost související s činností asistenta hygieny
* Služební cesty v rámci ČR

Požadujeme:

* VOŠ/VŠ vzdělání - obor diplomovaný asistent hygienické služby nebo ochrana veřejného zdraví/veřejné zdravotnictví, nebo registrace v oboru
* Praxe na stejné pozici výhodou
* Výborná znalost MS Office (WORD, EXCEL), Internet
* Výborné organizační a vyjednávací schopnosti, obchodní a komunikační dovednosti
* Přístup orientovaný na klienta
* Znalost legislativy v oblasti hygieny
* Zkušenosti v ergonomii vítány
* Znalost AJ výhodou
* Samostatnost, flexibilita, příjemné vystupování
* Zájem o další prohlubování znalosti v oboru
* Schopnost řídit projektové úkoly a koordinovat práci v rámci týmu
* Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
* Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič, služební cesty v rámci celé ČR

Nabízíme:

* Samostatnou, zajímavou a různorodou práci
* Kanceláře na Praze 4, možnost práce z domu
* Možnost odborné realizace a profesního růstu
* Automobil s možností soukromého užívání
* Nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
* 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
* Zvýhodněné mobilní a datové tarify
* Multisport kartu

* Nástup dle dohody, možno ihned

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz