Aktuálně volné pozice

Pracovník pasivní klientské linky s AJ

Náplň práce:

  • telefonická komunikace s klienty - objednání/přeobjednání termínu na pracovnělékařské prohlídky
  • telefonická komunikace s ordinacemi, rezervace termínu klientů pro pracovnělékařské prohlídky
  • administrativní činnosti v interním systému spojené s lékařským vyšetřením
  • e-mailová komunikace s klienty, ordinacemi a kolegy z ostatních oddělení

Požadujeme:

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační dovednosti
  • samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikativní dovednosti a znalost práce na PC

Nabízíme:

  • přátelský tým
  • kvalitní zaškolení a podporu od kolegů v týmu
  • práci v moderním prostředí na Praze 4
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • jazykový kurz angličtiny
  • Multisport kartu

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, naše personální oddělení, e-mail: jobs@teamprevent.cz.