Praktická/všeobecná sestra (částečný úvazek - 2x6hod - Brno)

Do naší kmenové ordinace v Brně hledáme zdravotní sestru 2-3 dny v týdnu (ranní směna 7:00-13:00hod a odpolední směna 13:00 - 19:00hod). Jedná se o ordinaci praktického lékaře, kde je poskytována i pracovnělékařské péče.

Náplň práce

  • zajištění a poskytování zdravotní péče a pracovnělékařská péče
  • drobné administrativní úkony
  • odborná asistence lékaři
  • přístrojové vybavení: pletysmo, audio - screeningové, spiro, EKG

Požadujeme

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • proklientský přístup
  • nástup ideálně ihned/dle dohody

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • pečlivé zaučení

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz