Aktuálně volné pozice

Specialista IT

Do našeho IT oddělení na Praze 1 hledáme nového kolegu na pozici Specialisty IT.

Náplň práce:

  • podpora koncových uživatelů v rámci pobočky klienta
  • správa HW (notebook, telefony, tablety, tiskárny...) a instalace SW
  • vytváření a editace dokumentace postupů, nebo zákroků
  • řešení technických problémů přes nástroje vzdálené správy, případně e-mail a telefon
  • osobní komunikace s koncovými uživateli, správa požadavků v rámci Help Desk systému
  • komunikace s dodavateli HW a SW
  • emailová a telefonická komunikace s administrátory (L2 úroveň)
  • občasné (2× až 5× do měsíce) výjezdy na provozovny po Praze, výjimečně po ČR

Požadujeme:

  • zkušenost na pozici Help Desk Specialisty nebo podobné
  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • orientaci v HW a SW (Windows)
  • prozákaznický přístup, ochotu, samostatnost a flexibilitu

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • základní znalost sítí

Nabízíme:

  • plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí na Praze 1, blízko stanice metra Národní třída
  • pečlivé zaučení
  • přátelský kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis na email: jobs@teamprevent.cz.