Aktuálně volné pozice

Technik BOZP a požární ochrany (Ostrava)

Náplň práce:

- Výkon práce odborně způsobilé osoby BOZP/PO na pracovištích smluvních klientů
- Agenda související s výkonem technika BOZP/PO
- Zastupování klientů v případě státních kontrol
- Drobná administrativa a reporting
- Péče o klienty ve svěřeném regionu

Požadujeme:

- Odborná způsobilost v prevenci rizik a požární ochraně podmínkou
- Schopnost samostatné tvorby textových a grafických podkladů (dokumentace)
- Časová flexibilita
- ŘP skupiny B
- Kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §5 a výše výhodou

Nabízíme:

- Flexibilní pracovní doba, vlastní organizace pracovního dne
- Nadstandardní lékařská péče pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- 5 týdnů dovolené, 2 sick days
- Automobil, mobilní telefon, notebook
- Zvýhodněné mobilní a datové tarify
- Nástup ihned nebo dle domluvy

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz