Aktuálně volné pozice

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Vydané faktury
  • Správa sald
  • Dobropisy, vzájemné zápočty, upomínky
  • Komunikace s odběrateli
  • Týdenní a měsíční reporty pohledávek
  • Inventura majetku
  • Statistické výkazy ČSÚ
  • DPH

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Odpovídající pracovní zkušenosti - minimálně 3 roky na obdobné pozici
  • Výborná znalost MS Excel a Helios Orange výhodou
  • Znalost legislativy
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů (nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinné příslušníky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, ...)
  • Práci v přátelském, profesionálním kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz