Aktuálně volné pozice

Všeobecná sestra/Praktická sestra (zkrácený, plný úvazek)

Náplň práce:

  • zajištění a poskytování zdravotní péče v ordinaci lékaře pracovnělékařských služeb/lékaře pro naši individuální klientelu (různé odbornosti)
  • drobné administrativní úkony
  • odborná asistence lékařům

Požadujeme:

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • proklientský přístup

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na zkrácený/plný úvazek
  • skvělý tým zdravotníků a ještě lepší kolektiv
  • práci v moderním prostředí v soukromé klinice na Praze 1, na Praze 4, popř. na Praze 5
  • teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • individuální rozpočet na osobní růst
  • studijní volno na vzdělávací akce
  • dotované masáže, rehabilitace a stomatologické výkony
  • nadstandardní lékařská péče pro Vás a rodinné příslušníky
  • karta MULTISPORT
  • kurzy angličtiny přímo na pracovišti
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • zvýhodněná karta na čerpací stanici SHELL

Nahlédněte k nám:

www.vimvic.cz/firma/teamprevent-sante

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, naše personální oddělení, email: jobs@teamprevent.cz.