Aktuálně volné pozice

Všeobecná sestra/Zdravotnický asistent - zkrácený úvazek

Náplň práce:

  • Práce v moderní ordinaci léčebné péče i pracovnělékařských služeb pro našeho nového VIP klienta
  • Drobné administrativní úkony
  • Vyšetření klienta, asistence lékaři při vyšetření
  • Pracovní úvazek: 20 hodin týdně (PO až PÁ), výhledově 30
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Radlická

Požadujeme:

  • Minimálně střední zdravotnické vzdělání
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • AJ na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Proklientský přístup

Nabízíme:

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Individuální rozpočet na osobní růst
  • Studijní volno na vzdělávací akce
  • Akreditované kurzy na pracovišti
  • Dotované masáže, rehabilitace a stomatologické výkony
  • Nadstandardní lékařská péče pro Vás a rodinné příslušníky
  • Zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • Podpora kariérního růstu

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz