Aktuálně volné pozice

Dentální hygienistka

Na naši kliniku na Praze 1 a na Praze 4 hledáme dentální hygienistku.

Náplň práce:

  • individuální hygienické instruktáže a nácvik hygieny
  • prevence zubního kazu a parodontopatií
  • pískování, bělení zubů
  • poradenská činnost v oblasti dentální hygieny

Požadujeme:

  • VOŠ vzdělání pro dentální hygienistky
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost angličtiny výhodou
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • klientsky orientovaný přístup
  • flexibilita
  • nástup ideálně ihned

Nabízíme:

  • spolupráci na zkrácený/plný úvazek/DPP - dle preferencí (smlouva na dobu neurčitou)
  • široký prostor pro seberealizaci
  • zajímavé finanční ohodnocení + provize z výkonu
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí na naší klinice na Praze 1 (blízko metra Národní třída)
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • stravenky, Benefit Plus program
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na emali: jobs@teamprevent.cz.