Naši lékaři - záruka kvalitně poskytnuté lékařské péče.

Poskytujeme lékařské služby v šestnácti odbornostech.

Sestřičky Santé - pravá ruka lékaře, profesionální péče o klienty.

OČKOVÁNÍ

Spalničky patří mezi vysoce nakažlivé onemocnění virovného původu. Nejčastěji toto onemocnění postihuje děti ve věku 4 až 5 let, ale mohou jimi onemocnět i mladší nebo starší.

Spalničky

PEDIATRIE

První prohlídku vašeho miminka provede náš lékař a sestra u vás doma. Připraveny jsou pro vás také preventivní programy a další péče pro děti až do 18 let.

PEDIATRIE

Reportáž Snídaně s Novou

Pokud neradi trávíte čas v čekárně u svého lékaře, podívejte se na reportáž TV Nova o prémiové zdravotní péči na naší klinice.

Celá reportáž

4D ULTRAZVUK

Nejmodernější technologie umožní vidět vaše miminko v bříšku ještě dříve, než přijde na svět. Kvalitní zobrazení na barevném monitoru, videozáznam a fotografie – to jsou zážitky, které ve vás zůstanou po celý život. Specializované vyšetření objednávejte na našem Callcentru na telefonu 212 12 12 12, nebo e-mailem …

OFTAMOLOGIE

Péče o zrak by měla být na předním místě v našem životě. Včasnou prevencí lze předejít vážným onemocněním a komplikacím zejména ve starším věku. Naši oftalmologové pracují s nejmodernější technikou a zajistí vám kvalitní preventivní vyšetření, stanoví diagnózu a navrhnou vždy optimální řešení léčby. Specializované vyšetření objednávejte na