Konzultant hygieny práce "junior" a "senior" - Praha + východ - Vysočina

Do týmu konzultatnů hygieny práce hledáme posilu.

Náplň práce:

  • samostatné provádění hygienických šetření na pracovištích klientů
  • řešení nedostatků a závad v dokumentaci klienta, klientský servis
  • zpracování zápisu ze šetření
  • odběry vzorků z prostředí
  • návrhy a doporučení na nápravná opatření zjištěných závad
  • kontrolní činnost smluvních partnerů
  • tvorba podkladů pro kategorizaci prací
  • orientace v právních předpisech a sledování změn v právních předpisech v oblasti hygieny
  • poradenství v oblasti ergonomie a hygieny práce, základní poradenská činnost v oblasti 1. pomoci
  • administrativní činnost související s činností asistenta hygieny
  • služební cesty v rámci ČR

Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ vzdělání - obor diplomovaný asistent hygienické služby nebo ochrana veřejného zdraví/veřejné zdravotnictví, nebo registrace v oboru
  • velmi dobrou znalost MS Office (WORD, EXCEL), internetu
  • znalost legislativy v oblasti hygieny
  • zájem o další prohlubování znalosti v oboru
  • schopnost řídit projektové úkoly a koordinovat práci v rámci týmu
  • výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost, flexibilitu, příjemné vystupování, přístup orientovaný na klienta, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič, služební cesty v rámci celé ČR
  • "junior" stačí minimální praxe, "senior" min. 2-3 roky praxe na stejné pozici
  • zkušenosti v ergonomii vítány
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou, zajímavou a různorodou práci
  • odborný a profesní růst
  • možnost práce z domova
  • automobil i k soukromým účelům
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • Stravenky, zvýhodněné mobilní a datové tarify, Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a další zajímavé benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Vás životopis na email: jobs@teamprevent.cz