Aktuálně volné pozice

Lékař stomatolog - Praha 1

Do našeho zdravotnického zařízení hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Lékař stomatolog.

Náplň práce:

  • komplexní léčebná péče ambulantního zařízení
  • preventivní péče, poradenská činnost
  • zajišťování kvality a profesionality poskytovaných služeb
  • spolupráce s odbornými týmy ostatních úseků
  • dohled nad přístrojovým a materiálním vybavením ordinací

Požadujeme:

  • odpovídající vzdělání
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • výborné komunikační dovednosti a klientsky orientovaný přístup

Nabízíme:

  • profesionální pracovní kolektiv a zkušené kolegy
  • atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy (blízko Národní třídy) nebo na Praze 4
  • profesionální vybavení ordinace - operační mikroskop, strojová endodoncie, lupové brýle, OPG, aj.
  • vybavení na stomatologickou chirurgii a implantologii
  • možnost profesního růstu
  • možnost pravidelných konzultací s odborným garantem stomatologie
  • pracovní úvazek dle Vašich preferencí

A také širokou škálu zaměstnaneckých benefitů:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kartu Multisport
  • stravenky, Benefit Plus program

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, naše personální oddělení, e-mail: jobs@teamprevent.cz.