Aktuálně volné pozice

Pediatr

Náplň práce:

  • provádění komplexní kurativní péče včetně plánu navazujících ošetření
  • provádění laboratorních vyšetření
  • odpovědnost za zajištění chodu ordinace v souvislosti s rostoucí klientelou
  • dohled nad přístrojovým vybavením ordinace, zajištění odborného proškolení personálu ve svěřené ordinaci
  • provádění preventivní péče, poradenská činnost
  • zavádění nových léčebných a diagnostických postupů
  • poskytování poradenské činnosti v oboru

Požadujeme:

  • odpovídající vzdělání v oboru
  • výborné komunikační schopnosti a klientsky orientovaný přístup
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • spolupráci na plný, popř. zkrácený úvazek (dle domluvy)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • podporu vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností na Praze 1
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • výuku angličtiny na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • Multisport kartu
  • nástup dohodou

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na email: jobs@teamprevent.cz.