Aktuálně volné pozice

Recepční

Na naši kliniku na Praze 1 hledáme recepční.

Náplň práce:

* vítaní klientů
* zajištění plynulého chodu recepce
* komunikace s klienty
* prodej doplňkového zboží
* práce s interním systém

Požadujeme:

* AJ na komunikativní úrovni - vítání klientů
* reprezentativní vystupování
* proklientský přístup
* spolehlivost
* zkušenost s prací na recepci výhodou

Nabízíme:

* pracovní místo na Praze 1
* přátelský kolektiv
* zajímavou práci ve smysluplném a důležitém oboru
* 5 týdnů dovolené, sick days, benefity v oblasti zdraví, wellness, zvýhodněné telefonní a datové tarify a spousta dalšího
* možnost se kariérně rozvíjet

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz.