Aktuálně volné pozice

Recepční - Praha 1

Na naši kliniku na Praze 1 hledáme recepční na plný úvazek.

Náplň práce:

  • vítaní klientů
  • zajištění plynulého chodu recepce
  • komunikace s klienty
  • práce s interním systém

Požadujeme:

  • AJ na komunikativní úrovni - vítání klientů
  • reprezentativní vystupování
  • proklientský přístup
  • spolehlivost
  • zkušenost s prací na recepci výhodou

Nabízíme:

  • pracovní místo na Praze 1
  • plný úvazek (ranní směna 6:30 - 15:00hod, 1x týdně odpolední směna 11:30 - 20:00hod)
  • přátelský kolektiv
  • zajímavou práci ve smysluplném a důležitém oboru
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, benefity v oblasti zdraví, wellness, zvýhodněné telefonní a datové tarify a spousta dalšího
  • stravenky, Benefit Plus program
  • možnost se kariérně rozvíjet

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz.