Aktuálně volné pozice

Recepční pro prémiovou klientelu

Pro naši kliniku na Praze 1 hledáme recepční pro prémiovou klientelu.

Náplň práce:

  • celková péče o VIP klientelu soukromé kliniky na Praze 1 - uvítání klientů a následná starost o klienta před a po vstupu do ordinace
  • práce s interním systémem
  • zodpovědnost za přijímání plateb (poukázky, hotovost, apod.)

Požadujeme:

  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • proklientský přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (máme i anglicky hovořící klienty)
  • výhodou pro Vás bude zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu
  • pečlivé zaučení
  • stabilní zaměstnání v moderním prostředí soukromé kliniky na Praze 1, blízko stanice metra Národní třída
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kartu Multisport

Pokud Vás tato pozice zaujala,neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz.

Budeme se těšit na Váš životopis!