Řidič a technik údržby budov (poloviční úvazek, vhodné pro OZP)

Do oddělení Autoprovoz a údržba hledáme nového kolegu.

Náplň práce:

  • služební cesty po Praze (řidič sk.B)
  • činnosti v rámci plánu údržby (např. kontrola a opravy topných těles, vodobaterií a odpadů, drobné opravy dveří nebo nábytku, stěhování nábytku po budově, opravy výmaleb stěn, výměny žárovek/zářivek v osvětlení  a další drobné řemeslné práce)
  • pochůzky po okolí (pošta, lékárna, laboratoř VFN apod.)

Požadujeme:

  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup
  • schopnost týmové práce
  • ideálně vyučení v kovo, elektro nebo stavebním oboru

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP s pracovní dobou od PO-PÁ v čase 12:00 - 16:00hod
  • příjemné pracovní prostředí soukromé kliniky na Praze 1, blízko Národního divadla
  • přátelský kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev pro poskytované služby
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu