Aktuálně volné pozice

Specialista správy smluv

Do oddělení Správy smluv hledáme nového kolegu, který bude mít na starost komunikaci s našimi klíčovými klienty. Jsou jimi korporace a velké společnosti, pro jejichž zaměstnance poskytujeme pracovní lékařství (pracovně-lékařské prohlídky) a naše oddělení zajišťuje komplexní administrativní podporu pro tuto oblast.

Náplň práce:

  • zadání dat do interního systému a jejich následná správa
  • komunikace s personálním oddělení klienta a zajišťování aktuálnosti databáze jejich zaměstnanců
  • příprava podkladů pro fakturaci

Požadujeme:

  • organizační a komunikační dovednosti
  • schopnost budovat si dobré vztahy aneb s úsměvem jde všechno líp
  • zálibu v práci s Excelem :)
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme:

  • pečlivé zaučení v oblasti pracovnělékařské péče
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí na Praze 4, blízko metra Budějovická
  • přátelský kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz.