Všeobecná/praktická sestra do ordinace na Praze 5 (zkrácený úvazek)

Do naší ordinaci na Praze 5 hledáme na zkrácený úvazek novou kolegyni či kolegu na pozici Praktické/Všeobecné sestry.

Náplň práce:

  • zajištění a poskytování léčebné a pracovnělékařské péče v ordinace na Praze 5, která se nachází přímo v místě pracoviště našeho klienta, pro kterého je péče poskytována
  • drobné administrativní úkony
  • odborná asistence lékařům

Požadujeme:

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • proklientský přístup
  • nástup ideálně ihned, popřípadě dle dohody

Nabízíme:

  • zkrácený úvazek 35 hod. týdně s pracovní dobou od PO – PÁ
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz.