Aktuálně volné pozice

Zdravotní sestra klientské linky

Náplň práce:

Máme síť ambulancí a klientům poskytujeme nadstandardní přístup nejen osobně, ale i díky naší klientské lince. Pracovníci na klientské lince jsou odbornými poradci našich klientů, mají možnost kdykoli kontaktovat naše lékaře a propojit je s klientem, případně lékaře ke klientovi vyslat.

Práce je v jednosměnném denním provozu.

Klientská linka je srdcem naší společnosti - dejte své práci nový smysl a přidejte se k nám!

Požadujeme:

  • min. SŠ zdravotnické vzdělání
  • proklientský přístup
  • komunikační a organizační dovednosti
  • anglický jazyk (schopnost reagovat po telefonu)
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci na HPP (smlouva na dobu neurčitou)
  • pracovní prostředí s relax zónou přímo na pracovišti na Praze 4
  • přátelský kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • Multisport kartu
  • jazykový kurz angličtiny

Kontakt:

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, naše pesonální oddělení, e-mail: jobs@teamprevent.cz