Aktuálně volné pozice

ZDRAVOTNÍ SESTRA NA STOMATOLOGII

Náplň práce:

  • zajištění a poskytování zdravotní péče ve stomatologické ordinaci
  • drobné administrativní úkony
  • odborná asistence na oddělení

Požadujeme:

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • AJ na komunikativní úrovni
  • proklientský přístup
  • zkušenosti z oddělení stomatologie

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na zkrácený nebo plný úvazek
  • práci v moderním prostředí v soukromé klinice na Praze 1 blízko Národního divadla
  • teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • skvělý tým zdravotníků
  • individuální rozpočet na osobní růst
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • dotované masáže, rehabilitace a stomatologické výkony
  • nadstandardní lékařská péče pro Vás a rodinné příslušníky
  • karta Multisport

Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte, prosím, naše personální oddělení, e-mail: jobs@teamprevent.cz.