Proč jste si zvolil prémiovou péči právě v TeamPrevent-Santé?

Klientem Santé jsem již mnoho let. Hledal jsem zdravotní péči, která bude profesionální, rychlá a nadstandartní. Při návštěvě kliniky jsem se setkal s milými lidmi, velmi lidským přístupem a opravdovou pomocí. Bylo to přesně to, co jsem hledal. 

Jak dlouho Teamprevent-Santé navštěvujete? 

Přesně to opravdu nevím, možná se to bude blížit dvaceti rokům. 
Za tu dobu jsem se potkal s mnoha lékaři a rád na ně vzpomínám. Někteří jsou pro mě a mou rodinu takřka přáteli a chovám k nim veliký respekt a důvěru. 

To nás těší. Doporučil byste nás?  

Jednoznačně. Za celá ta léta jsem byl maximálně spokojený s přístupem i péčí. Všichni lékaři, u kterých jsem byl na prohlídce, byli naprosto profesionální a milí. To se týká i sester. 

Co považujete ve zdravotní péči za nejdůležitější.


Lidský přístup a profesionalitu. 

Víme, že ve Vaší nové knize odkrýváte také kousek svého soukromí a toho jak trávíte volný čas. Když už jsme na půdě lékařské kliniky, prozraďte, věnujete část svého volného času také péči o zdraví?


Samozřejmě že ano. Mám za cíl hrát na housle ještě dlouhá léta a snažím se případným zdravotním komplikacím předcházet. Vyhovuje mi, že u vás na klinice mohu využívat řadu preventivních programů a také péči fyzioterapeuta. Pravidelně se u vás nechávám očkovat. 

V současné době velice často využíváme s rodinou možnost online komunikace s vašimi lékaři. V počátcích pandemie, kdy byl nedostatek informací, jsme vše potřebné zjistili díky nepřetržitým službám vašeho klientského centra. 

I díky skvělé péči v Santé se cítíme bezpečnější.