Rozhovor s Kamilem Střihavkou

Proč jste si zvolil prémiovou péči právě v TeamPrevent-Santé? 

Kliniku TeamPrevent-Santé mi doporučil její tehdejší zakladatel a majitel, pan doktor Pavel Baránek. Měl ohledně zdravotního zařízení svou vizi, která mě nadchla natolik, že jsem se stal jedním z prvních klientů, včetně členů mé rodiny. S panem doktorem Baránkem nás dodnes pojí přátelství, kterého si velice vážím.

Jak dlouho Teamprevent-Santé navštěvujete? 

Klientem jsem od roku 1994 a musím říct, že jsem za celou tu dobu klientem velmi spokojeným. 

Co považujete za největší výhody Vašeho členství?  

Pro mě osobně je to jednoznačně individuální a nadstandardní přístup ke klientům - včetně objednání na konkrétní hodinu, ke konkrétnímu lékaři, bez čekání.  Mezi velké výhody patří i to, že má TeamPrevent-Santé smluvní lékaře i mimo svá zařízení. Pokud potřebujete například vyšetření mimo kliniku, o nic se nestaráte, jste objednán ke konkrétnímu lékaři na předem dohodnutou hodinu. 

Velkým kladem je strávený čas s lékařem, který vám věnuje opravdu hodně času. 

Doporučil byste nás?

Rozhodně ano. Mnoha svým přátelům jsem už svou více jak pětadvacetiletou pozitivní zkušenost předal a mám radost, že i oni si péči chválí.

Co považujete ve zdravotní péči za nejdůležitější?          

Pro mě je nejdůležitější to, že vím, že mě dají vždy a rychle do kupy. Například jsem věděl, že se mám v době koronaviru na koho obrátit. Zároveň mi velmi vyhovuje, že v TeamPrevent-Santé je kladen velký důraz právě na pravidelné, preventivní prohlídky. Jak se už mnohokrát ukázalo, ty dokáží předejít často i fatálním zdravotním komplikacím.

Jak pečujete o své zdraví? 

Jako celoživotní sportovec jsem se naučil naslouchat svému tělu a vnímat jeho signály. Snažím se žít zdravě, aktivně a hlavně myslím pozitivně, což je podle mého názoru ta nejlepší prevence ze všech !