Vzděláváním k bezpečnosti práce

Klíčovou součástí zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je dokonalá znalost nebezpečí, ohrožení a z toho plynoucích potenciálních rizik v souvislosti s vykonávanými činnostmi na pracovišti a znalost zásad jejich předcházení. Naše společnost nabízí prostřednictvím svých odborníků školení v oblastech BOZP a PO a v oblasti první pomoci a to jak prezenčně, tak formou profesionálních e-learningových videokurzů.

Seznamte se s naší nabídkou a se školícím systémem, který zajistí, že na periodická školení nikdo ve vaší společnosti již nezapomene.

 


 

PRÉMIOVÁ PÉČE SANTÉ

Prémiovou lékařskou péči Santé poskytujeme ve zdravotnických centrech v Praze 1 v Pštrossově ulici a v Praze 4 v ulici Želetavská.

Více informací

KARIÉRA

V naší společnosti najde uplatnění řada profesí. Velice rádi přivítáme do našeho týmu lékaře, zdravotní sestry, odborníky v oblasti BOZP a PO, administrativní pracovníky a další. Aktuální nabídky zaměstnaní najdete na našich stránkách.

KARIÉRA

25% SLEVY MASÁŽÍ

Využijte zimní slevy na všechny masáže TeamPrevent-Santé. Objednávejte se na našem Call centru tel.: 212 12 12 12. Ceník je k dispozici na stránkách Fyzioterapie, (nebo kliknutím na fotografii).

masáže, fyzioterapie

Dny zdraví

Z preventivním programem přijedeme až k vám do firmy. Naplánujte si dny zdraví pro vaše zaměstnance. Vyšetření zraku, pigmentových skvrn, nožná klenby, z kapky krve na tuky, cukry a triglyceridy a mnohé další...

DNY ZDRAVÍ

Školení první pomoci

Prezenční školení první pomoci vám zajistí základní znalosti při ošetření nebo záchraně života vašich zaměstnanců nebo klientů.

Kurz první pomoci

Firemní zóna

Jedinečný systém, ve kterém máte pohromadě komplexní přehled o pracovnělékařských službách. Objednejte si přístup a zadávejte zaměstnance, nahrávejte dokumenty a další...

Firemní zóna

4D ULTRAZVUK

Nejmodernější technologie umožní vidět vaše miminko v bříšku ještě dříve, než přijde na svět. Kvalitní zobrazení na barevném monitoru, videozáznam a fotografie – to jsou zážitky, které ve vás zůstanou po celý život. Specializované vyšetření objednávejte na našem Callcentru na telefonu 212 12 12 12, nebo e-mailem.

4D ULTRAZVUK

OFTALMOLOGIE

Péče o zrak by měla být na předním místě v našem životě. Včasnou prevencí lze předejít vážným onemocněním a komplikacím zejména ve starším věku. Naši oftalmologové pracují s nejmodernější technikou a zajistí vám kvalitní preventivní vyšetření, stanoví diagnózu a navrhnou vždy optimální řešení léčby.

Oftalmologie