Aktuálně volné pozice

Fyzioterapeut/Fyzioterapeutka

V současnosti hledáme do týmu nové kolegy na pozici „Fyzioterapeut".

Náplň práce:

* Zajišťování rehabilitační péče pro klienty
* Vlastní provádění terapie (reflexní masáže, kineziologické rozbory, individuální cvičení...)
* Zpracování zdravotnické dokumentace - v interním systému
* Podílení se na zavádění nových produktů/služeb v rehabilitačním centru

Požadujeme:

* VŠ/VOŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
* Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
* Absolvované kurzy v oblasti měkkých a mobilizačních technik, kurzy na neurofyziologickém podkladu (Vojtova terapie, DNS, McKenzie) výhodou
* Komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku
* Místo výkonu práce v centru Prahy
* Motivující mzdové ohodnocení
* Nadstandardní lékařská péče pro zaměstnance a rodinné příslušníky
* Podpora vzdělávání a účasti na akreditovaných seminářích, volno a příspěvek na vzdělávací akce mimo společnost
* 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, zvýhodněné mobilní tarify a další

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici, kontaktujte, prosím, paní Kamilu Pikorovou, e-mail: kamila.pikorova(at)teamprevent.cz